Pronájem zasedací místnosti

Pronajměte si všestranně využitelnou zasedací místnost v prestižním areálu Korunní dvůr, na místě, které udělá dojem nejen na Vaše zákazníky. Vlastnit takový prostor je z finančního hlediska neefektivní, je mnohem lepší možností si danou zasedací místnost dle aktuální potřeby pronajmout.

Naše reprezentativní zasedací místnost s pohodovou, ale diskrétní atmosférou má velmi individuální využití, a proto není určena výhradně pro běžné formální schůzky. Je vhodná pro skvělou vzájemnou spolupráci a lze ji využít například pro Vaše skupinová setkání, obchodní jednání, firemní školení, profesionální prezentace, pohodlné vzdělávací či jiné workshopy, přijímací pohovory nebo i menší konference apod.

Samozřejmostí v nabízené zasedací místnosti je prvotřídní vybavení, výborné technické zázemí, moderní a pohodlný nábytek a moderní design. Zasedací místnost působí jako ucelený komplex s reprezentativní a profesionální atmosférou.

V ceně našich služeb Vám recepční personál zajistí základní administrativní podporu - tisk, scan, kopírování a základní občerstvení. V případě zájmu jsme Vám schopni zajistit cateringové služby pro Vás i Vaše hosty. Garantujeme Vám nerušený klid a pohodu v průběhu Vašeho jednání.

Zasedací místnost je plně vybavena a nabízí výborné technické zázemí, ZDARMA:

  • Flipchart s fixy
  • Projektor s promítacím plátnem
  • Elektrokonektivita - součástí jednacího stolu
  • Připojení k internetu (WIFI i LAN)
  • Běžná administrativní podpora (tisk, skenování, kopírování, fax)
  • 8 míst k sezení
  • Přístup do zasedací místnosti je bezbariérový

V případě potřeby lze zajistit parkování v areálu Korunního Dvora.

Řada spokojených klientů potvrzuje, že právě naše zasedací místnost plně splnila i jejich nejnáročnější požadavky a vše proběhlo naprosto profesionálně bez jakýchkoliv komplikací.

Leták ke stažení