Mapa

Mapa lokality Velká mapa (Google Maps)

Legenda:

  • Korunní Dvůr
  • Stanice metra
  • Zastávky tramvaje
  • Zastávky autobusů

Lokalita a dostupnost

Korunní dvůr se nachází v exkluzivní čtvrti Královské Vinohrady nedaleko od centra. Soubor původních a zcela nových budov je ohraničen ulicemi Korunní, Sobotecká a Hradešínská.

Dostupnost

Metro

Stanice metra „A” Flora a Jiřího z Poděbrad jsou vzdálené 5 minut pěšky. Pro pohodlnější přesun na metro můžete využít tramvaje.

Tramvaje

50 metrů od hlavního vchodu do areálu z Korunní ulice se nachází zastávka tramvají č. 10 a 16, od které je to dvě stanice na metro Flora. Opačným směrem jezdí tramvaje na stanice Náměstí Míru, I. P. Pavlova a dále do centra. Další tramvajová linka č. 11 je na Vinohradské třídě v pěší vzdálenosti 5 minut.

Autobus

Pět minut chůze pěšky jsou vzdálené také zastávky autobusu č. 101, 136 a 175.

Občanská vybavenost

V areálu Korunního Dvoru se nachází např. kavárna s restaurací, supermarket Billa, zubaři, advokáti nebo fitness. Součástí areálu je taktéž vnitroblok s relaxační zónou, ve které se nachází fontány a zeleň.

Blízké okolí centra Korunní dvůr nabízí svým nájemcům veškerou občanskou vybavenost zahrnující například poštu, banky a bankomaty, notáře, finanční úřad, restaurace a kavárny, hotely a penziony, obchody, kina, kluby, fitness, lékárnu a další.